خدمات ما

هواشناسی:

عملیات رادار آب و هوا، داده هایی را با سرعت بالایی تولید می کند که نیاز به پردازش سریع دارد. این پردازش ها برای پیش بینی آب و هوا بر روی داده ها انجام می پذیرد. پردازش موازی با استفاده از کارت‌های گرافیک یک فناوری نوظهور است که امکان اجرای الگوریتم‌های با توان بالا را با هزینه کم فراهم می‌کند. به کمک سرور های پردازش سریع ما می توانید انبوهی از اطلاعات را برای پیش بینی آب و هوایی پردازش کنید و از سرعت . کیفیت پردازش خود لذت ببرید.

محیط زیست:

امروزه آلودگی محیط زیست و مخاطرات طبیعی مانند سیل,زلزله و ... از جمله موضوعات مورد توجه جوامع بشری است. یکی از راه های کارآمد برای نظارت و ارزیابی آلودگی های زیست محیطی وپیش بینی بلایای طبیعی, سنجش از راه دور ماهواره ای و استفاده از تکنیک پردازش تصویر می باشد. به کمک سرور های پیشنهادی ما می توانید به پردازش تصاویر به منظور شناسایی و ارزیابی محیط زیست بپردازید.

هوش مصنوعی:

هوش مصنوعی (AI) توانایی یک کامپیوتر یا ربات تحت کنترل می باشد ,برای انجام کارهایی است که معمولا توسط انسان انجام می شود زیرا به هوش و تشخیص انسان نیاز دارد. یکی از کارهایی که می توانید به کمک هوش مصنوعی انجام دهید، پردازش تصاویر و ویدئو ها است.به کمک هوش مصنوعی در پردازش تصویر، هر نوع ورودی تصویری، همانند صحنه ای از فیلم یا عکس، را به یک سیستم هوشمند می دهیم و این سیستم به کمک پردازشگر های مبتنی بر هوش مصنوعی، به پردازش آن تصاویر می پردازد.

معماری و طراحی:

gpurun متشکل از نیروهای جوان و با تجربه معمار در زمینه طراحی, انیمیشن سازی , مسلط به نرم افزار های مهندسی,معماری و طراحی, با ارائه سرور های پر قدرت در زمینه پردازش سریع و رندرینگ همراه کاربران می باشند.

مهندسی مکانیک:

gpurun متشکل از متخصصان حرفه ای در حوزه مکانیک با ارائه خدمات در زمینه شبیه سازی, تحلیل پدیده‌ها، خصوصا مسائل مرتبط با سیالات و انتقال حرارت و همچنین پردازش نرم افزار های ویژه مهندسی مکانیک مانند انسیس(ansys) با ارائه قدرتمند ترین سرور های پردازش سریع آماده خدمت رسانی به کاربران می باشد.

علوم داده:

کلاستر محاسباتی داده های خود را به صورت مجازی در دیتا سنتر آریسا بسازید و از جدیدترین سخت افزارها استفاده کنید. نیازی نیست که برای انجام پروژه سخت افزارهای گران قیمت تهیه کنید، رایانش ابری را با ما تجربه کنید.

مهندسی کامپیوتر:

تیم Gpurun با بهره مندی از کارشناسان مجرب در زمینه نرم افزار ,سخت افزار و فناوری اطلاعات ,آماده خدمت رسانی به مهندسین کامپیوتر در امور مربوط به پردازش سریع و ارائه سرور های پردازشی گرافیکی پر قدرت جهت انجام پروژه های کامپیوتری می باشد.

حمل و نقل:

یکی از پرکاربردترین و گسترده ترین کاربردهای پردازش تصویر در حمل و نقل، استفاده از آن در سیستم های هوشمند نظارت ترافیکی و پیاده سازی قوانین راهنمایی و رانندگی است. نمونه ای از کاربردهای این سیستم در شهرهای توسعه یافته، استفاده از سیستمهای پردازشی در تشخیص پلاک خودرو یا LPR ، استفاده در پارکینگ های هوشمند برای کنترل خودروهای ورودی و خروجی به طور اتوماتیک، و یا ثبت تخلف خودروهایی است که در جاده های درون شهری و برون شهری سرعت مجاز را رعایت نمی کنند.تیم GPURUN با ارائه سرور های پردازشی گرافیکی پر سرعت توانسته خدمت شایانی به سیستم حمل و نقل کشور در زمینه پردازش سریع تصاویر انجام دهد.

پزشکی و ژنتیک:

در gpurun امکانات ویژه ای جهت محاسبات پزشکی ,داروسازی و علوم زیستی فراهم آورده شده که توانسته با ارائه سرورهای پردازشی به محققان ,مراکز تحقیقاتی, دانشگاهی و صنعتی, خدمتی ویژه در راستای آموزش کشور انجام دهد.